Ralfi (rezervovaný)

pes
06/2023
18.08. 2023
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Ralfy sa našiel v obci Jasov. Nikto sa k nemu nehlásil, nikomu nechýbal a tak prišiel ku nám.

Ralfy je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú, veselú povahu typickú pre šteniatka v jeho veku. Je to šikovný, učenlivý a veselý maličký psík. Je aktívny a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
Keď Ralfy vyrastie bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky ešte nemá.
Ralfy hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Prevoz cez hranice do Čiech – NIE JE MOŽNÝ z dôvodu prebiehajúcej vakcinácie.
VEĽKOSŤ: 40cm; 9,4kg – 08/2023
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 25kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno