Rasty súrne hľadá dočasnú opateru

pes
03/2020
hospitalizovaný na klinike od 01.09.2020
x kríženec
10 kg
nie
áno
áno
nie
áno

Popis

Maličký Rasty sa našiel pri lese, kde sa túlal a nikto mu nepomohol. Našťastie si ho všimla slečna, ktorej nebol ľahostajný, a hneď nás kontaktovala s prosbou o pomoc. Rasty sa našiel s väčším abscesom na boku a hneď bol prevezený na kliniku UVL v Košiciach.Rasty bol ošetrený, musel sa riešiť absces a ostal hospitalizovaný na klinike na pozorovanie a doliečenie.
Rasty je jemná dušička s veľkým srdiečkom. Je trošku plachý, ale láskavým a citlivým prístupom si ho získate. Je to zlatíčko, ktoré chce byť ľúbené. Rasty bude potrebovať dočasnú opateru po prepustení z kliniky. Dočasnú opateru hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom do vnútra. Zatiaľ bohužiaľ nevieme ako vychádza so psami a fenkami. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0918564466. V prípade ak sa nedovoláte, napíšte nám prosím sms a ozveme sa hneď ako to bude možné.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme,