Remi

pes
11/2020
11.11. 2021
kríženec
51cm; 15,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc pre psíka, ktorý bol od pôvodných majiteľov darovaný pani, ktorá sa už o neho nedokázala postarať. Dostali sme informácie, že by to mal byť nevychovateľný, plachý a nezvládnuteľný pes. Asi nám dali iného psíka, pretože k nám prišiel úžasný, aktívny a veľmi priateľský pes.

Remi je mladý, aktívny a veľmi priateľský psík. Bola u neho zanedbaná výchova – poznáme to… dokým je psík šteniatko, všetko môže, všetko, čo robí, je rozkošné a vtipné. Keď dospeje, už je problém, že skáče na gauč, na ľudí, že kuše topánky atď. Pravdepodobne takú minulosť mal aj Remi…

Remi je v prvom rade aktívny psík, ktorý potrebuje dostatok pohybu, aby bol spokojný a šťastný. Keď je na prechádzke, všade chce ísť, všetko chce oňuchať a preveriť. Ľudí má veľmi rád, užíva si pozornosť a je to mojkadlo. Vhodný aj ku deťom. Bude perfektný spoločník na výletoch a rôznych pohybových aktivitách. Má rád hračky, pamlsky a aportovanie. Je to fakt milý a veselý psík, ktorý rozdáva pusinky.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Dnu sa správa slušne a má hygienické návyky.
Remi si hľada aktívnu, milú rodinku ktorá ho bude brať ako člena rodiny a budú mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF