Riško

pes
12/2011
27.06. 2020
x kríženec
39cm; 10kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Riškov osud sme sledovali už dlhý čas. Niekoľkokrát sa túlal po mestskej čast Nad Jazerom, bol odchytený aj odchytovou službou, keď ešte fungovala. Keď nám o ňom znova prišlo hlásenie, tak sme ho už vzali do útulku. Áno, Riško mal majiteľa, ktorý si ho stále zovšadial prevzal, avšak takýto život nie je pre Riška bezpečný. Riško žil ako psík vo firme a niektorí zamestananci k nemu nemali vzťah a nedávali na neho pozor, preto veľakrát skončil na ulici. Aj ku nám prišiel majiteľ si ho prevziať a bolo vidno, že ho má rád, ale dohodli sme sa, že Riško ostane u nás a budeme mu hľadať nový a láskavý domov.

Riško, aj keď je to už trošku pánko v rokoch, je perfektný pes s vlastnosťami nad zlato. Je to veľmi milý a priateľský psík. So psami a fenkami nemá žiaden problém, vychádza s každým. Miluje prechádzky, pozornosť a je to dokonalý a vďačný psík. Vhodný do domčeka s úplným prístupom do vnútra, alebo aj do bytu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme

2% Z DANE