Rita

sučka
08/2013
14.09.2021
kríženec
63cm; 49,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od pána, ktorý prišiel o bývanie a o svoju fenku Ritu sa už nedokáže postarať. Ako na prvý pohľad vidíte, Rita má veľkú obezitu. Obezita je život ohrozujúca, trpí celé telo, kĺby a Rituška sa trápi. Rituška potrebuje špeciálne granulky na úpravu váhy a budeme veľmi vďační ak nám pomôžete s ich kúpou.

Rita je veľmi milá a zlatá fenočka. Keď k nám prišla, bola smutná a nedoverčivá, ale rýchlo pochopila, že jej nič nehrozí. I keď má už svoj vek, niekedy sa dokáže správať ako šteniatko, vyvalí sa na chrbát s pohľadom “hladkaj ma”. Vychádza so psami. S fenkami zatiaľ nebola v kontakte. Má rada škrabkanie, hladkanie, maznanie.

Rituška potrebuje milú, láskavú rodinku ktorá jej dopraje zdravú stravu, pohyb a veľa veľa lásky. Rita má nasadenú doživotnú liečbu na poruchu štítnej žlazy – ide len o podávanie liekov ráno a večer, neskôr len raz do dňa.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF