Rita

sučka
08/2013
14.09.2021
kríženec
63cm; 35 kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od pána, ktorý prišiel o bývanie a o svoju fenku Ritu sa už nedokáže postarať. Rita k nám prišla s veľkou obezitou. Obezita je život ohrozujúca, trpí celé telo, kĺby a Rituška sa trápila. Rituška bola kŕmená špeciálnymi granulkami na úpravu váhy a sme veľmi vďační, že ste nám pomohli s ich kúpou. Vďaka Vám Rituška perfektne schudla.

VÁHA:

49,8kg – 14.09. 2021
38kg – 01/2022
35kg – 07/2022

Rita je veľmi milá, zlatá fenočka s trošku plachšou povahou. Keď k nám prišla, bola smutná a nedôverčivá, ale rýchlo pochopila, že jej nič nehrozí. I keď má už svoj vek, niekedy sa dokáže správať ako šteniatko, vyvalí sa na chrbát s pohľadom “hladkaj ma”. Škrabkanie, hladkanie, maznanie – to je celý svet pre Ritu.

Rituška potrebuje milú, láskavú rodinku, ktorá jej dopraje zdravú stravu, pohyb a veľa veľa lásky. Má rada spoločné prechádzky, ale chôdzu na vodítku treba ešte doladiť, kde nechce ísť, treba ju presviedčať. So psami a fenkami vychádza, ak po nej neskáču a nedobiedzajú. Má hygienické návyky.

ZDRAVOTNÝ STAV:
Rita má nasadenú doživotnú liečbu na poruchu štítnej žlazy – ide len o podávanie liekov len raz do dňa.

Ideálny domov pre Ritu je domček s milou rodinkou, s prístupom dnu a príjemné prechádzky v okolí. Rituška je absolútne nenáročný a veľmi vďačný psík.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF