Robin

pes
02/2018
01.02.2021
kríženec
60cm; 22,8kg
áno
áno
áno
áno

Popis

“Reťaz, stará bunda a trp…” Mráz, sneh, vietor, dážď, slnko… on bol na reťazi! Prečo tie nevinné duše musia trpieť? Viac písať netreba, to utrpenie vidíte na fotkách!
PSÍK JE ZACHRÁNENÝ A DNES JE DEŇ KEDY SKONČILO JEHO UTRPENIE A ZAČAL NOVÝ ŽIVOT.
Zachranený psík u nás dostal meno Robin. Robin je spočiatku trošku voči cudzím ľuďom plachší, ale citlivý prístup a pamlsok je cesta ku jeho srdcu. Ak si na človeka zvykne, je to zlatíčko a veľký maznáčik. Aj aport, alebo hračku vymení za škrabkanke. So psami a fenkami vychádza, ale je to menší žiarlivec a nepáči sa mu, keď sa venujeme aj inému psíkovi. Manipulácia je bezproblémová. Robin je skôr aktívnej povahy, miluje pohyb.
Robin po tom, ako žil, si hľadá láskavú, milú a aktívnu rodinku, ktorá mu dopraje výlety do prírody a doma škrabkanie. Ideálny domov pre Robinka je domček s prístupom dnu. Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF