Robin

pes
02/2018
01.02.2021
kríženec
60cm; 22,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

“Reťaz, stará bunda a trp…” Mráz, sneh, vietor, dážď, slnko… on bol na reťazi! Prečo tie nevinné duše musia trpieť? Viac písať netreba, to utrpenie vidíte na fotkách!
PSÍK JE ZACHRÁNENÝ A DNES JE DEŇ KEDY SKONČILO JEHO UTRPENIE A ZAČAL NOVÝ ŽIVOT.
Zachranený psík u nás dostal meno Robin. Robin je spočiatku trošku voči cudzím ľuďom plachší, ale citlivý prístup a pamlsok je cesta ku jeho srdcu. Ak si na človeka zvykne, je to zlatíčko a veľký maznáčik. Aj aport, alebo hračku vymení za škrabkanke. So psami a fenkami vychádza, ale je to menší žiarlivec a nepáči sa mu, keď sa venujeme aj inému psíkovi. Manipulácia je bezproblémová. Robin je skôr aktívnej povahy, miluje pohyb.
Robin po tom, ako žil, si hľadá láskavú, milú a aktívnu rodinku, ktorá mu dopraje výlety do prírody a doma škrabkanie. Ideálny domov pre Robinka je domček s prístupom dnu.
VAŠA SKÚSENOSŤ S ROBINOM:
1. “Robin je náš výletový parťák. Je to veľký pes pohoďák, v kufri v aute by sa vozil aj celý deň. Je naučený, že ak sa otvorí kufor, hneď vyskočí. So psíkmi je kamoš, v kufri sa vždy vozia dvaja. Je to zlatíčko, flegmatická povaha, nechá so sebou robiť hocičo, bol by vhodný aj k deťom. Robin je ideálny spoločník, miluje prechádzky – keď chodíme my, chodí aj on, a ak oddychujeme, leží pri nás a nechá sa škrabkať. Ak ideme na ťažšiu túru a zrobíme si prestávku, tak si pospí a ideme ďalej. Na vôdzke neťahá. Prešiel s nami 18km v Zádielskej tiesňave, no uspokojil by sa aj s kratšími prechádzkami. Jeho nový pán určite neoľutuje, ak si Robina adoptuje.”
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF