Roger

pes
12/2017
04.12. 2021
kríženec nemeckého ovčiaka
62cm; 28kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Roger, ako sme ho pomenovali v útulku, sa našiel potulovať v obci Varhaňovce. Doniesli nám ho ľudia, ktorým sa pritúlal na pozemok. Roger má čip, ale bez registrácie (bez údajov).

Roger je od prvej chvíle veľký kamarát s ľuďmi. Keď k nám prišiel, vôbec neriešil, kde je, s kým je – bol veselý a chcel sa s nami hrať. Má milú, hravú a aktívnu povahu.

Ako správny kríženec NO je rád, keď môže niečo robiť, či už aportovať, naťahovať sa s uzlom, alebo len tak ňuchať a snoriť. So psami nebol ešte odskúšaný, keďže sa doliečuje z kotercového kašľu.Manipulácia je bezproblémová.

Roger si hľadá nový domov ku domčeku s kvalitnou zateplenou búdkou, bezpečným pozemkom a hlavne milujúcou rodinou, ktorá mu zabezpečí všetko potrebné, aby bol spokojný a šťastný.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF