Ron

pes
12/2021
16.03. 2022 (10/2022)
kríženec
46cm; 11,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malý Ron sa našiel v obci Vajkovce, pri ceste. Neskôr sa adoptoval a teraz sa nám vrátil z adopcie z dôvodu, že už nemajú čas sa mu venovať a vraj, že veľmi vyrástol – už to nie je také malé zlaté šteniatko ako kedysi bol…(pri adopcii mal 6,2kg)

Ron je mladý psík, plný energie, ktorý miluje pozornosť ľudí a s každým je hneď kamarát. Rád šantí, spoznáva okolie a zaujíma ho všetko naokolo. Je stále veselý pripravený užiť si deň. Hračky sú jeho must have.

Ron bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi.

Je to mladý psík, ktorý bude presne taký, akého si ho vychováte. Doporučujeme cvičák ako pri každom psíkovi, je to prospešné ako pre psíka tak pre jeho majiteľa.

Kto sa rozhodne adoptovať si Rona nikdy neoľutuje. So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá a šantí. Manipulácia je bezproblémová, hygienické návyky a dnu sa správa slušne. Ronovi hľadáme milú a aktívnu rodinku. Ron hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Vhodný pre prvopsíčkarov a aj k deťom.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: