Rony

pes
07/2007
01.10.2020
kríženec
44cm; 16,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Rony mal svoj domov a majiteľku, ktorá ho milovala, starala sa o neho a dlhé roky mal krásny život. Bohužiaľ panička zomrela a Rony prišiel o to najcennejšie, čo mal. Pozostalá rodina mu nedokázala zabezpečiť domov, a tak na staré kolená skončil 13 ročný Rony v útulku.
Rony u nás absolvoval veterinárnu prehliadku, na ktorej sa zistilo, že má kryštáliky v moči, bola mu nasadená liečba a určená diéta, to znamená, že musí papať len granulky z veterinárnho radu Farmina Vet Life dog Struvite Management .Tieto granulky musí mať aspoň 6 mesiacov a potom sa zopakujú testy.
Na veterinárnom vyšetrení sa ešte zistilo, že má útvar pri konečníku, ktorý mu spôsoboval bolesti, preto Rony podstúpil operáciu a útvar mu bol odstránený. Rana sa pekne zahojila a Rony už ani nevie, že tam niečo mal. Rony má ešte nasadené lieky, ktoré musí užívať doživotne.
Rony napriek svojmu veku je stále veľmi aktívny pánko, ktorý si zaslúži dostať šancu na nový život. Nedovoľme, aby dožil v útulku, zo skúseností vieme, že staručký psík s čiernou srsťou má malé šance na adopciu. Bohužiaľ, je to tak, preto prosíme aspoň o zdieľanie, aby Rony takto neskončil.
Rony má ľudí veľmi rád, je to maznáčik a užíva si škrabkanie, hladkanie a pocit, že ho má niekto rád.
Psov (samcov aj fenky) bohužiaľ rád nemá.
Ronymu hľadáme nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra. Rony má hygienické návyky a dnu sa správa slušne.
————————–
“Roňko” bude skvelý spoločník pre starších ľudí a navzájom si dajú lásku, spoločnosť a radosť do života.
RONY JE V DOČASNEJ OPATERE (ktorá mu končí začiatkom mája) ODKIAĽ NÁM O ŇOM NAPÍSALI:
“Rony je šťastný starší pes, ktorý veľmi rád relaxuje, ale aj rád pobehuje a hrá sa. Môže chodiť na dlhé aj krátke prechádzky. Miluje mojkanie, pozornosť ľudí a hladkanie. Môže byť doma sám bez akýchkoľvek problémov, nezavýja ani neničí. Na prechádzkach sme ho trénovali, aby neťahal na vôdzke, takže chodí hneď vedľa nohy, ak mu to poviem. Keď stretneme psov, môže byť nadšený, ale keď mu len poviem, aby šiel vedľa mňa, poslúchne bez problému. Je to veľmi milý pes a nemá v sebe ani štipku zlého.”
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť nám so starostlivosťou o Ronyho.
Rony potrebuje špeciálne granulky – Farmina Vet Life dog Struvite Management, ktoré nám viete zakúpiť:
1. Petstar, Cimborková 8, Košice u MVDr. Bereščáka.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF