Rosita

sučka
06/2021
04.06. 2022
kríženec
35cm; 8kg - 27.08. 2022
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malú Rositu nám do útulku priniesla pani, ktorá ju odchytila, keď sa túlala neďaleko letiska. Rosita je veľmi milá fenočka s priateľskou dušičkou. Rada sa necháva škrabkať a rada sa hrá. S Rositou zažijete veľa pekných chvíľ a veselých dobrodružstiev. Má pohodovú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu a je to skvelá parťáčka do voza aj do koča. Bude milovať výlety v prírode a po nich oddych s rodinkou.

Na vodítku chodí pekne. So psami a fenkami vychádza super, rada sa s nimi hrá. Hygienické návyky má a dnu sa správa slušne ak je vybehaná, napapaná.

Rosita si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa jej venovať. Vhodná pre prvopsíčkarov, aj ku deťom. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF