Roxy

sučka
02/2018
27.05.2021
kríženec NO
63cm; 28,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Roxy sa našla na sídlisku Furča v Košiciach. Podľa informácií, ktoré sa k nám dostali putovala od jedného majiteľa k druhému a teraz už nikomu nechýba.

Kto chce super fenku, ten chce našu Roxy! Roxy je zlatíčko, energická a múdra fešanda. Ľudí má veľmi rada, deti, dospeláci – všetkých miluje a hneď. Nie je vhodná na stráženie, zlodejov by milo privítala, odprevadila ku dverám a dala aj kľúče. Roxy je aktívna a bude skvelý parťák na výletoch a rôznych aktivitách. V lete si maximálne užíva vodu. Určite nie je vhodná pre “domasedov” a ľudí čo si myslia, že veľký dvor jej musí stačiť. Má veľmi rada hranie, šálenie, aportovanie, ale aj vie kedy je čas na oddych. So psami vychádza dobre, fenky si vyberá. Roxy je úžasná a hľadáme jej pánička, ktorý jej potenciál zdokonalí a bude sa jej venovať. Roxy má hygienické návyky.
Roxy si hľadá nový domov ideálne domček s prístupom dnu, ale pri dostatočnej aktivite bude spokojná aj v byte.

PRE VIAC INFORMÁCIÍ, ALEBO V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA TEL.Č. 0907441447. V PRÍPADE NEDOSTUPNOSTI NÁM PROSÍME NAPÍŠTE SMS.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF