Royal

pes
02/2021
31.01. 2022
kríženec
42cm; 8,1kg - 31.01. 2022
áno
áno
áno
áno

Popis

Royal sa túlal v obci Ruskov skoro dva mesiace, pravdepodobne ho tam niekto vyhodil. Bol plachý a len tak sa odchytiť nedal. Požiadali sme o pomoc Patrika Sudzinu a ten promptne reagoval, všetko vybavil, odniesol na miesto odchytovú klietku a už na druhý deň bol psík u nás. Patrik, ďakujeme za pomoc.

Royal je mladučký psík, kde a ako žil, nevieme, ale ľudský dotyk určite nepoznal. Royal je zatiaľ u nás len pár dní, ale začína robiť pokroky, je to šikovný psík. Z ľudí má zatiaľ strach, snaží sa aj kuskať, ale každý deň je lepší a lepší. Na vodítko si pekne zvyká, zatiaľ ho máme samozrejme na bezpečnostnom postroji.

Royal potrebuje čas, citlivý prístup a veľa lásky… bude z neho perfektný psík. Najväčšiu radosť má zo psíkov, pekne s nimi vychádza a teší sa im.
Royalovi by prospela dočasná opatera, ale len u skúsených ľudí! Všetko potrebné do dočasnej opatery zabezpečíme.

Informácie o Royalovi budeme aktualizovať.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF