Rúfus

pes
02/2017
07.04. 2022
kríženec jazvečíka
27cm; 7,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Rúfus sa našiel spolu s fenočkou, ktorej sme dali meno Chelsey, v obci Haniska, kde sa vraj už dlhšie zdržiavali. Do útulku nám ich priniesli nálezcovia.

Rúfus je veľký zlatušik a flegmatik. S nikým a s ničím nemá problém a na všetko má čas, nikam sa neponáhľa. Je to milý, prítulný psík, ktorý sa len rád mojká a oddychuje. Ak by sa aktivita hodnotila od 1 po 10 s tým, že 10 je super aktívny pes, tak Rúfus má 1,5, možno len 1, ako kedy, ale k 2 sa nikdy asi nedostane.

Je to pohoďák s vyrovnanou a bezproblémovou povahou. Prototyp dokonalého psa so zníženou aktivitou. Jediné, čo potrebuje, je pohodlný peliešok, chutnú potravu a človeka, ktorý sa mu bude venovať. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov, aj pre starších ľudí, ktorí majú dostatok času pre Rúfusa. So psami a fenkami vychádza, ale má rád pokojné psíky. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Rúfus si hľadá menej aktívnu rodinku, ktorá ho bude ľúbiť takého, aký je. Domov si hľadá len do bytu, alebo domu s ÚPLNÝM prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF