Ruženka (rezervovaná)

sučka
02/2021
05/2024
kríženec
8kg, 35cm
áno
áno
áno
áno

Popis

Hľadáme nový domov alebo dlhodobú dočasnú opateru pre Ruženku, maličkú trojročnú mamku šteniatok Kvetky a Helenky. Tieto tri zlatíčka boli spolu zachránené, keď mali šteniatka dva týždne a doteraz sú v rodinke, ktorá sa o ne úžasne stará. Od budúceho týždňa už ale kvôli zmenenej pracovnej vyťaženosti nemôžu v rodine zostať. Šteniatka sú už samostatné a jedia tuhú stravu, takže môžu ísť do nových rodín, a takisto aj Ruženka.
Rodinka, ktorá sa o ne teraz stará, nám napísali:
“Ruženka je pokojná, veselá, vhodná do bytu, má 100% hygienické návyky. Má rada prechádzky, na vodítku neťahá. So psíkmi vychádza, len s niektorými nie, nenašli sme spojitosť, ktorých nerieši a ktorých vyšteká. Doma je úplne spokojná, keď niekto šiel na chodbe okolo vchodových dverí v bytovke raz zašteká, ale dá si povedať. Keď sme neboli doma, spokojne spala, nič neničí, miluje gauč. To je pre ňu najväčší komfort. Pri prvom kontakte sa bojí mužov, niektorých nie. Ženy a dievčatá víta od začiatku veľmi srdečne. S malými deťmi sme nemali žiadnu skúsenosť.
Miluje piškotky a chce sa učiť nové veci.
Našich hlodavcov (morčiatko a zajac) tolerovala úplne v pohode, bola zvedavá. Raz som zabudla zatvoriť klietku, zajko je zvyknutý na voľný pohyb, tak si odskočil do obývačky. Stretli sa, ovoňali, ale neriskovali sme to ďalší krát.”
Ruženka vyslovene vyhľadáva ľudskú spoločnosť, je veľmi milá a jemná. Každý, kto ju spoznal, si ju obľúbil.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905/671142 alebo na mail : alexandra.slobodnikova@gmail.com.

V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie