Šaki

sučka
04/2017
03.04. 2020
x kríženec
11 kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Ako k nám Šaki prišla sa dozviete TU.

Šaki je absolútne zlatíčko, plná pozitívnej energie a vďačná za všetko dobré. Šaki je aktívná, všetko chce preskúmať a s každým sa chce hrať. Perfektná psia dušička. Šaki berie podporné doplnky a lieky na štítnu žľazu. Šaky je v perfektnej dočasnej opatere, odkiaľ nám o nej napísali:

“Šaky je zlatíčko až na pár múch, ktoré má. Samozrejme sa dá s tým pracovať a chce to len tréning a čas. Na psíkov si zvyknúť vie, nášho toleruje, ale chce to pomalé a trpezlivé zoznámenie. Na ostatných psíkov aj okoloidúcich na prechádzkach zatiaľ zaútočí. Čiže treba dávať pozor a držať ju pevne. Neviem, či žiarli, bojí sa alebo sa bráni . Na deti a mužov občas reaguje podráždene vrčaním, brechaním, rovnako neviem, podľa čoho si vyberá ľudí, ktorí jej sadnú. Ale akonáhle príde človek bližšie (aj dieťa) nekusne a ukľudní sa. Ale chce to určite trpezlivosť a sledovať to, čiže nenechať bez dozoru. V byte nič neničí a hygienické návyky má. Šaky chce stále cítiť teplo človeka, čiže sa stále trepe na ruky, alebo do deky. Je to zlatíčko. Ženy ma radšej určite, na priateľa občas vrčí, ale hneď ako príde bližšie a pohladká, už je dobre. Cez noc sa snažila dostať na posteľ, ale potom pochopila, že gauč je celý jej. Inak je zlatušik, všade, kde sa dá, skáče, ňuchá, objavuje – trošku tréningu a bude všetko super.”

Keď sme Šaki zachránili bola kosť a koža. Na koži ako jediná z deviatich zachránených psíkov mala trošičku chĺpkov. V tomto stave žila niekoľko rokov a my sme len tíško dúfali, že sa nám to podarí zvrátiť. PODARILO SA. Tešíme sa z každého nového chĺpku čo jej narastie. Z každej zmeny ktorá sa nám podarí. Možno na fotkách ten rozdiel nie je až tak dobre vidieť, ale TEN ROZDIEL TAM JE A VEĽKÝ – aspoň pre nás a VEĽMI SA TEŠÍME .
???Ďakujeme za Vašu pomoc a podporu a že nám dávate možnosť robiť takéto zázraky. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu volajte na naše tel.č. 0907441447.

2% Z DANE 

Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Číslo účtu: 5111391211 IBAN: SK5009000000005111391211 Kód banky: 0900 SLSP Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme