Sandra

sučka
05/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Sandra sa našla na Hrebendovej ulici v Košiciach kde sa túlala.

Sandra sa nachádza v dočasnej opatere, odkiaľ nám o nej napísali:

“Vnútri je pokojná, páči sa jej posteľ, ale najlepší je gauč. Hrá sa so svojimi hračkami a prenáša si ich kade-tade a niekedy ukradne topánku alebo ponožku. Je takmer čistotná vo vnútri, raz za niekoľko dní sa vyšpiní vo vnútri, ale to vtedy, keď nevenujeme pozornosť jej aktívnej blízkosti pri predných dverách. Dva posledné dni spala do 7:00, kým potrebovala ísť na toaletu.

Miluje jedlo viac ako čokoľvek iné. Vonku sa pokúša zjesť slimáky, jablká a všetko, čo vyzerá ako jedlo. Je hravá a rada behá po vonku. Šteká, keď vidí ľudí a psa ďaleko, alebo počuje zvuky, keď je vo vnútri. Chcela by sa viac hrať s inými psami. Nebojí sa, je húževnatá. Je to veľmi aktívny psík. Rýchlo sa učí, teraz vie, že musí počkať, kým jej ponúkneme jedlo.”

Sandra má ľavú hrudnú končatinu kratšiu, čo spôsobuje krívanie. Sandra je vhodný psík pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 7,7kg – 09.10.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-17kg)

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF