Sandra

sučka
05/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Malá Sandra sa našla na Hrebendovej ulici v Košiciach kde sa túlala. Sandra sa nachádza v dočasnej opatere, odkiaľ nám o nej napísali:

“Vnútri je pokojná, páči sa jej posteľ, ale najlepší je gauč. Hrá sa so svojimi hračkami a prenáša si ich kade-tade a niekedy ukradne topánku alebo ponožku.

Sandra je slušne vychovaná, s ostatnými psíkmi sa pekne zahrá. Celý deň je pokojná, spí celú noc a užíva si prechádzky. Dva posledné dni spala do 7:00, kým potrebovala ísť na toaletu. Hygienu má zvládnutú perfektne.

Miluje jedlo viac ako čokoľvek iné. Vonku sa pokúša zjesť slimáky, jablká a všetko, čo vyzerá ako jedlo. Je hravá a rada behá po vonku. Šteká, keď vidí ľudí a psa ďaleko, alebo počuje zvuky, keď je vo vnútri. Chcela by sa viac hrať s inými psami. Nebojí sa, je húževnatá. Je to veľmi aktívny psík. Rýchlo sa učí, teraz vie, že musí počkať, kým jej ponúkneme jedlo. ”

Sandra má ľavú hrudnú končatinu kratšiu, čo spôsobuje krívanie. Sandra je vhodný psík pre aktívnu rodinku, alebo jednotlivca. Domov jej hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 7,7kg – 09.10.
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-17kg)

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF