Santos

pes
12/2023
17.02. 2024
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Maličkého Santosa a jeho súrodencov Snoopyho a Simba nám priniesla mestská polícia z ulice Čínska v Košiciach.

Santos je milé a rozkošné šteniatko. Má veľmi hravú a veselú povahu, s každým sa chce hneď hrať. Je to šikovný, učenlivý a veselý psík. Je aktívný a stále niečo vymýšľa ako sa zabaviť. Všade musí byť, všetko musí vidieť a všetko preskúmať. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť.
So psami a fenkami vychádza úplne bez problémov. Santos nemá s ničím a nikým problém, on miluje všetko. Keď Santos vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak pri vylihovaní so svojou rodinkou. Je to šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Hygienické návyky je potrebné doladiť.

Santos hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre láskavú, zodpovednú a aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

VEĽKOSŤ: 5,7kg – 03/2024
Veľkosť v dospelosti – odhad: +/- 17kg
Mama šteniatka: Neznáma
Otec šteniatka: Neznámy

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

áno