Sany a Maco

pes a sučka
SANY: 02/2013, MACO: 10/2017
kríženec
SANY: 44cm; 26,2kg, MACO: 46cm; 24kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od majiteľa psíkov Sany a Maco, ktorý sa zo zdravotných dôvodov o nich nedokázal ďalej postarať, mal ich veľmi rád. Sany a jej syn Maco sú nerozlučiteľná dvojica, hlavne Maco je veľmi naviazaný na svoju mamku Sany. Domov im chceme nájsť spoločný, veľmi si to prajeme.

Začiatky s nimi boli náročné, boli veľmi vystrašení a nechápali, kde sú a prečo museli odísť zo svojho domova. Po čase a veľa zjedených pamlskov (tie zjedli oni, nie my) sme sa skamarátili. Prvá bola Sany, ktorá nám dala šancu, neskôr Maco. Maco je viac plachý a obzvlášť bez Sany.

Maco a Sany sú plachšie psíky, žili len na dvore, a tak nepoznali nič iné. Obaja, keď si na človeka zvyknú, sú priateľskí a radi sa prídu pomojkať a pýtajú si pohladenie, hlavne Sany. Obaja majú pokojné povahy a najradšej by ležkali v pelieškoch v pokoji domova a spolu. So psami a fenkami vychádzajú, Maco sa s nimi aj rád pohrá, no Sany ich spoločnosť nevyhľadáva. Manipulácia je bezproblémová a obaja majú hygienické návyky.

Sany a Maco sú také pohodové psíky, ktorým ku šťastiu veľa netreba. Len peliešok v teple, plná miska chutného papania a pohladkanie od pánička. Sú vhodní aj pre starších ľudí, ktorým radi budú robiť spoločnosť či na gauči, v záhradke na káve, alebo na prechádzke v prírode.

Sany a Maco hľadajú nový domov pri domčeku s prístupom dnu. Do bytu ich neodporúčame.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF