Sany

sučka
02/2013
10.09. 2021
kríženec
44cm; 26,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc od majiteľa psíkov Sany a Maco, ktorý sa zo zdravotných dôvodov o nich nedokázal ďalej postarať, mal ich veľmi rád.

Začiatky s nimi boli náročné, boli veľmi vystrašení a nechápali kde sú a prečo museli odísť zo svojho domova. Po čase a veľa zjedených pamlskov – (tie zjedli oni, nie my 😀)sme sa skamarátili. Prvá bola Sany ktorá nám dala šancu, neskôr Maco.

Sany je úžasná, staršia dáma s perfektnou a nenáročnou povahou. Vyhľadáva ľudský kontakt, ktorý si veľmi užíva.
Má pokojnú povahu, rada oddychuje v peliešku, ale aj napriek vyššiemu veku má stále rada prechádzky a potrebuje pohyb. Rada sa občas aj pohrá s hračkami no väčšinu času leží a sleduje svoje okolie.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Má hygienické návyky a manipulácia je bezproblémová.

Sany je vhodná do pokojnej a láskavej rodinky. Ak hľadáte pokojného, milého a nenáročného psíka – tak ste ho našli. Sany bude skvelá spoločníčka a štvornohý terapeut. Vhodná aj pre prvopsíčkarov a starších, ale aktívnych ľudí. Sany si hľadá nový domov ideálne ku domčeku s úplným prístupom dovnútra.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie