Saška

sučka
03/2017
27.02. 2022
kríženec
47cm; 30,4kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka Saška bola zachránená v obci Veľká Ida z veľmi nevhodných podmienok – vidíte na fotkách.

Saška k nám prišla veľmi vychudnutá a vystrašená, pár dní jej trvalo aby pochopila, že my jej nechceme ublížiť, ale pomôcť. Po intenzívnej starostlivosti a lásky sa s nami skamarátila a každý deň urobila “krok bližšie k nám”.

Saška je teraz už úplne iná ako keď k nám prišla. Milá, priateľská a vďačná fenočka…to je naša Saška.

Má veľmi rada aportovanie, keď sa s ňou naháňame a šálime…a pri tom stále máme pred očami to ako žila, priviazaná a ako musela jej dušička trpieť.

Saška má veľmi rada pamlsky, tie chmace jedna radosť a nevadí jej keď sú tam naše prsty ? Ale to sa dá naučiť a ruku na srdce – koľko domácich psíkov Vám to robí ? Správnym vedením a výcvikom sa to spraví.

Misku s jedlom jej vieme od ňufáčika zobrať bez problémov. So psami vychádza bez problémov, rada sa s nimi hrá. Sučky akceptuje, ale ich spoločnosť nevyhľadáva. Manipulácia je bezproblémová.

Saška je úžasná mladá fenočka, ktorá sa Vám odvďačí obrovskou láskou. Je vhodná k milej, aktívnej a skúsenej rodinke. Domov si hľadá ideálne k domčeku s prístupom dnu a s kvalitnou zateplenou búdkou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: