Saskia

sučka
07/2019
19.04.2021
kríženec
48cm; 15,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Ste smutní?
Nudíte sa?
Chýba Vám radosť v živote?
Potrebujete pohyb?
ADOPTUJTE SI SASKIU – VYRIEŠI VŠETKY VAŠE PROBLÉMY 🙂

Saskia je 100% ŠIDLO. Nevie chvíľku obstáť na mieste, všade musí byť, všetko vidieť a ochutnať. Miluje každú mláku a všetko, kde sa môže zašpiniť, nič nemôže len tak obísť ako dáma. Saskia je chodiaca radosť, každého má rada a na zoznámenie jej stačí mikrosekunda a už máte jej jazyk na tvári, alebo labky na bruchu. Nuž, zoznámenie so Saskiou je rýchle a jedinečné. Saskia má energie na rozdávanie, takže určite k sebe potrebuje aktívného človeka či rodinu. Potrebuje pohyb, aktivitu a dobrodružstvo. So psami vychádza, fenky si vyberá – je to typická žiarlivka.

Saskia bude super šťastná pri domčeku s prístupom dnu, ak tam bude mať psieho kamaráta, rovnako “postihnutého” ako je ona, o to lepšie. Saskia Vám prinesie do života plno nečakaných zážitkov, radosti a dobrodružstva. Do bytu ju odporúčame len ak ste ultramaratónec žijúci v holobyte. Saskia sa túlala v obci Čaňa.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF