Savio

pes
05/2021
20.11. 2021
kríženec
41cm; 13,8kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Savio sa zatúlal do OC Optima. Nemal obojok ani čip. Pravdepodobne pochádzal z Lunika IX.

Savio je u nás zatiaľ krátko, ale už teraz o ňom vieme napísať, že je to mladý, veselý a priateľský psík. Pubertiačik so všetkým, čo k tomu patrí. Rád vymýšľa, ako a s čím sa zabaví, rad spoznáva nové veci a teší sa pozornosti od ľudí. Určite mu prospeje základný výcvik a keď sa mu budú v novom domove venovať, bude z neho perfektný a vychovaný psík.

So psami vychádza podľa sympatií, ale fenky má rád. Manipulácia je bezproblémová. Hygienickým návykom sa momentálne učí.
Savio k sebe potrebuje aktívnu rodinku, alebo jednotlivca, ktorí sa mu budú venovať, tráviť spoločné voľné chvíle a dajú mu všetko čo šťastný psík potrebuje. Savio si hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF