Saxa – rezervovaná

sučka
20.05. 2020
11.07.2020
x kríženec
šteniatko 3,65kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Nikdy to neskončí… NIKDY! Niekto si jedného dňa zmyslel “Pôjdem, zoberiem tie šteňatá od mojej feny a vyhodím ich a mám po probléme.”

Nevieme si predstaviť to sebectvo, tú bezcitnosť a zlo, ktoré v sebe musí mať človek čo toto dokáže. Ako dlho by prežili v týchto horúčavách??? Škoda slov… Šteniatka si náhodne všimla pani, ktorá išla okolo autom a hneď nás kontaktovala. Po šteniatka sme hneď vyrazili… to bolo radosti, na oboch stranách. Vodičky sa nevedeli dopiť a jedla sa nevedeli dojesť. Chúďatká maličké.

Šteniatka (3× fenočka, 2× psík) boli začipované, odčervené a v pondelok 13.07. ich čaká prvá včelička – vakcínka. Predpokladaný vzrast v dospelosti je stredný, až stredne veľký. Hľadáme im dočasné opatery, ideálne také, z ktorých neskôr budú stále, láskavé a zodpovedné domovy. Šteniatka hľadajú rodinky, aktívnych páničkov, ktorí sa im budú venovať, vychovávať a dajú im všetko čo spokojný psík potrebuje.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na tel. č. 0907441447. Ak sa nedovoláte, napíšte nám prosím sms a my sa vám ozveme hneď, ako budeme môcť.

ABY SME MOHLI ZACHRAŇOVAŤ ĎALEJ, NAJVÄČŠIA POMOC PRE VŠETKÝCH ÚTULKÁČIKOV BUDE, AK NÁM POMÔŽETE S ÚHRADOU VETERINÁRNYCH NÁKLADOV. Naše veterinárne dlhy sú obrovské a bez vašej pomoci ich nedokážeme splatiť.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet: Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana

ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI.