Saxana

6837
sučka
10.06. 2019
x kríženec
43 cm
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Saxana bola z najväčšou pravdepodobnosťou vyhodená pri ceste smer Rožňava. Bola tam už niekoľko dní keď sa rozhodol Patrik Sudzina zobrať si od nás odchytovú klietku a ísť ju zachrániť. A podarilo sa! Fenočka u nás dostala meno Saxana pre jej magické očká. Je stále plachšia, ale za pár dní bude ako vymenená.

Patrik Sudzina napísal: “Takze tento psík má trochu väčší význam pre mna ako ostani ale zachránim každého psíka ktorý to bude potrebovať . Je to veľmi vďačný psík pri mne bol jeden deň odkedy som ju chytil a poviem Vám že bolo to asi týždeň a pól čo som ju každé ráno krmil večer krmil nedalo mi sa nepristaviť pro nej ale chytiť sa nedala tak som musel od dievčat zobrať odchytovu klietku a skúšať takto . V sobotu som zle dal jedlo tak iba zjedla vyľakala sa a už do klietky nevošla bolo to na cintoríne . Tak som si povedal že ok prídem zajtra tak tade prišiel som v nedeľu podotýkam že je to od Ke 100 km a v nedeľu keď má zbadala s klietkou tak pribehla a za 3 minútky bola v klietke lebo si myslela že to je pojazdná jedáleň.

A tak som ju zobral domov nakŕmil ju poriadne vody sa nevedela dopit keď že teraz nepršalo a pri ceste žiadna voda nebola a ju tam pri ceste registrujem dobrých 10 dni . A asi za dve hodinky som ju už mal na voditku a sedela pri mne a oblizovala má stále za ruky nohy proste vďačnosť maximálna . Stále musela byt opretá o mna aby má cítila . Bude to veľký mojkoš s psami sa znáša moj pes sa do nej asi buchol na prvý pohľad veď keď zbadal tie oči ani sa nečudujem a cely čas pri nej ležal potom keď už boli pustení tak ju bránil pred druhým psom a stále bol pri nej . Asi tak v skratke toľko. Budem nápomocný keď sa nájde niekto pre ňu , či už z prevozom alebo hoc ako keď má dievčatá z útulku poprosia . Moja dcéra si ju chcela hneď nechať ale mám už 3 nemôžem inak by ostala určite . Budem rad za zdieľanie aby sa našiel niekto pre ňu.”

Viac informácií doplníme neskôr. Ak nechcete čakať zavolajte nám na naše tel.č. 0907441447. Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Číslo účtu: 5111391211 IBAN: SK5009000000005111391211 Kód banky: 0900 SLSP Swift kód: GIBASKBX Ďakujeme