Sebo

pes
02/2019
14.02. 2023
kríženec
53cm; 18,6kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Sebo sa našiel na ulici Podjavorinská v Košiciach. Bol to túlavý psík na Luníku IX. Sebo k nám prišiel vystrašený a neistý. Stačilo pár dní a už je z neho veľký pohoďák a priateľský psík pripravený nájsť si svoj domov.

Sebo je veselý, hravý a priateľský psík. Ľudí má rád, bez rozdielu, s každým je hneď kamarát. Pozornosť ľudí si veľmi užíva. Sebo má rád prechádzky, kde všetko skúma a sleduje. Bude super parťák na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Hračky a hlavne aportovanie loptičky má veľmi rád. Prospel by mu základný výcvik ako každému psíkovi.

So psami a fenkami u nás zatiaľ absolútne nevychádza. Zmenou prostredia, socializáciou sa to môže zmeniť. Ak sa niečo u Sebka zmení, popisok budeme aktualizovať.
Hygienické návyky má, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová.

Sebo si hľadá milú, aktívnu rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Domov si hľadá ideálne k domčeku s kvalitnou zateplenou búdkou a s prístupom do domu. Určite si zvykne aj na život v byte.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie