Selly

sučka
02/2022
06.09. 2022
kríženec
50cm; 19,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Mladučká Selly sa našla priviazaná v lese medzi obcami Chrastné a Vajkovce.

Selly je milá, priateľská fenočka, plná energie. Ľudí má rada a hneď je s každým kamarátka. So Selly zažijete veľa pekných chvíľ, veselých dobrodružstiev a o zábavu budete mať postarané. Má pohodovú a aktívnu povahu. Je stále pripravená na akúkoľvek aktivitu. “Lieta”, behá stále si vymýšľa s čím sa zabaviť, zo všetkého najviac má rada plyšákov a psích kamošov s ktorými sa šantí jedna radosť.
Bude milovať výlety v prírode, kúpanie v potokoch a šantenie so svojou rodinou. Určite si užije aj psie športy.
Na vodítku sa ešte sem tam mení na šarkana, ale to sa ešte časom upraví, alebo to vyrieši výcvik. So psami a fenkami vychádza bezproblémovo, rada sa s nimi hrá a vymýšľa s nimi šibalstvá na počkanie.
Hygienické návyky má a manipulácia je bezproblémová. Selly si hľadá aktívnu, milú rodinu, ktorá ju bude brať ako člena rodiny. Je vhodná k deťom aj pre prvopsíčkarov. Určite potrebuje aktívny domov, kde bude mať dostatok pohybu a kde zamestnajú aj jej múdru hlavičku. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

 

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie