Shadow

pes
04/2020
24.04.2021
kríženec maďarskej vyžly
45cm; 15,1kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Psík Shadow sa našiel v obci Slanská Huta, odkiaľ nám ho nálezcovia doniesli do útulku. Bez čipu.

Shadow je temperamentný psík, ktorý keď sa mu niečo alebo niekto nepáči, dá to žiaľ najavo. Zo začiatku je potrebné k nemu pristupovať pomaly a opatrne, aby mal čas si na človeka zvyknúť. Potrebuje k sebe človeka, ktorý mu určí hranice a usmerní ho, preto ho odporúčame ku skúsenejším, aktívnym ľuďom.

U nás ešte nie je dlho a možno jeho povaha sa zmení a tento popisok upravíme, ale zatiaľ to je tak. Ak človeka už pozná, pýta si veľa pozornosti. Shadow je “poľovnovyžloidné” stvorenie, takže aktívne a tvrdohlavé. Psov-samcov si vyberá, fenky má rád. Hygienické návyky má.

Shadow je ešte mladučký psík, jeho históriu nepoznáme, ale určite si zaslúži šancu a pri správnom vedení z neho bude super pes. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pozor – fotky trošku skresľujú a v skutočnosti je to stredný psík.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF