Sia

sučka
06/2019
24.07. 2020
x kríženec
52cm; 17,1kg
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Dňa 24.07. ráno cestou do útulku sme medzi Mašlíčkovom a Perešom videli zrazené psíčatko pri ceste a rómske deti okolo neho, ako sa snažia zastaviť okoloidúce autá, aby niekto psíkovi pomohol. Autá ich obchádzali a nepomohli, nesúdime. My sme zastali a stálo nás to vytrúbenie a nadávky z áut, ktoré prechádzali okolo. Naložili sme psíka do auta a utekali na veterinárnu kliniku. Fenočka dostala meno Sia. Bola bolestivá, mala narazenú labku, ale zlomeninu našťastie žiadnu. Musela byť však napojená na infúzie a dostala lieky, pretože mala zápal žalúdka. Sia už dobrala svoje lieky a v pondelok ju čaká kontrola, ktorá, predpokladáme, dopadne dobre. Sia bola u nás prvé dni veľmi vyplašená a zo strachu a bolesti kusala okolo seba, to všetko je už minulosť. Sia je úplne zlatíčko, už na jej očkách vidíte dobro a radosť. Bezproblémovo vychádza so psami a fenkami. Je to perfektný pes a svojej rodine bude oddaná. Sia hľadá láskavú rodinku, kde bude členom rodiny. Rodinku ktorá bude mať čas sa jej venovať, zoberie na výlety a dá jej všetko aby bola už iba šťastná a nič jej nechýbalo.

Aby sme mohli zachraňovať aj naďalej, najväčšia pomoc pre nás a našich útulkáčov bude, ak nám pomôžete s úhradou veterinárnych nákladov za zachránené životy. Sme v situácii, kedy nedokážeme sami uhradiť naše veterinárne dlhy a deň čo deň sa dostávame do väčšieho mínusu.

Ak sa rozhodnete pomôcť môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov IBAN: SK5009000000005111391211 Swift kód: GIBASKBX Poznámka: zachrana ❣ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI❣

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447.

2% Z DANE