Šiba rezervovaná

sučka
12/2010
15.12.2020
x kríženec
40cm; 13,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Niekoľko dní dozadu nám prišla táto prosba o pomoc: “Potrebovala by som Vasu pomoc. V nasej dedine sa udajne uz vyse polroka tulaju 2 psy. Zdrzuju sa na poli. Dnes mi volala znama, isla som sa na ne pozriet, ale uz z vyse 100m utiekli ked ma zbadali. 🙁 Je mi ich velmi luto, ked sa uz tak dlho tulaju… chcem im nejako pomoct, ale neviem ako. Nas starosta zial nic neriesil ak sa mu to povedalo. Tie psy ziju len takto nadivoko 🙁 a po nociach chodia do dvorov zhanat potravu. Neviem ako to mohli taky dlhy cas prezit. Ak by ste nam poziciali odchytove klietky, sme ochotne s kamaratkou to sledovat. Ina sanca ako sa k nim dostat nie je. Neviem naozaj na koho sa obratit, viem, ze vy toho m te az az , a aj denne… ale neviem kto by im mohol pomoct.”
S pani nahlasovateľkou sme sa dohodli, požičali sme odchytovú klietku a čakali sme. Oboch sa podarilo odchytiť za pár dní.
Šiba sa odchytila ako druhá, zaujímavé bolo, že so odchytovej klietky vošla, aj keď tam návnada nebola, asi vedela, že je to jej cesta k záchrane.
Šiba je približne 9 ročná úžasná fenočka. Napriek tomu, aká bola plachá, je teraz úplné zlatíčko, ktoré absolútne nemá problém s ľuďmi. Je to maznáčik a vyslovene na nej vidno ako jej chýbal ľudský kontakt. Užíva si plnú misku, teplo a pohodlie. Je bezproblémová a bude verná a milujúca spoločníčka. Má skôr pokojnú povahu, ale samozrejme užíva si prechádzky. Jediné, na čo si musí zvyknúť, je vodítko. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Šibe hľadáme pokojný, milujúci domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dovnútra.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme najprv si zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com, alebo na tel.č. 0905671142. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme