Sierra

sučka
06/2023
12.04. 2024
kríženec
43cm; 9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Sierra sa našla spolu s mamkou Sidney a sestričkou Scarlet v obci Blažice, kde podľa informácií domácich ich tam niekto vyhodil…
Prišli k nám veľmi vystrašené, bojazlivé a nevedeli čo sa s nimi deje.
Sierra k nám prišla zanedbaná a mala po sebe milión kliešťov.
Sierra je mladá, aktívna a zatiaľ citlivá a plachšia fenočka. Na nových ľudí a nové prostredie si musí zvyknúť. Trpezlivosť, chutné pamlsky a láskavý prístup je to čo potrebuje a potom sa z nej stane fantastický psík!
Sierra potrebuje skúsenejšieho, trpezlivého a láskavého majiteľa, ktorý vie ako správne reagovať pri plachšom psíkovi, ako postupovať a spolu nájdu správnu cestu.
Keď pominie strach a neistota Sierra sa zmení na úžasného, milujúceho a verného psíka. Je to zlatíčko, ktoré sa chce aj napriek strachu maznať.
Sierra má inak typickú šteniatkovskú povahu. Je hravá a rada sa šáli so psími kamarátmi, alebo s hračkami. Krásne si zvykla na vodítko a užíva si prechádzky.
Už aj k nám sama príde s vrtiacim chvostíkom a s malinkou neistotou sa chce mojkať.
Sierra len potrebuje čas a bude ako každý iný veselý psík.
So psami a fenkami je absolútne nekonfliktná a má všetkých veľmi rada. Určite by bolo veľké plus ak by v domove mala Sierra vyrovnaného psieho kamaráta.
Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení, dnu sa správa slušne. Manipulácia je bezproblémová.
Sierra zatiaľ nie je typ psíka, ktorý ku Vám pribehne a začne po Vás skákať a tešiť sa, ale ako sa hovorí “Trpezlivosť ruže prináša” tak v tomto prípade Vám prinesie verného a milujúceho štvornohého priateľa.
Sierra si hľadá láskavý domov, pokojnú domácnosť s milujúcim majiteľom, ktorý pre ňu bude mať dostatok času.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie