Sindy súrne hľadá dočasnú opateru

sučka
2014
kríženec
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu o pomoc z veterinárnej kliniky pre fenočku, ktorej bola diagnostikovaná cukrovka. Žiaľ, majitelia sa jej vzdali, pretože sa nedokážu o ňu postarať.
Pre Sindy súrne hľadáme dlhodobú dočasnú opateru, najlepšie stály domov. 

Sindy je momentálne na veterinárnej klinike, odkiaľ nám napísali:

“Sindy má hygienické návyky, v boxe sa ani nepomočí ani nevytrúsi. K svojim ľuďom je prítulná, láskavá, teší sa. K cudzím ľuďom je opatrná, ale nie vyslovene agresívna, skôr by som to nazval ochranárska, zvyknutá štekať na cudzích ľudí, keď prechádzajú okolo brány. To iste platí aj pri iných psoch, s našimi psami sa na záhrade hrá, s cudzími som ju ešte nevidel. Čo sa týka toho, ako sa správa tu, je to ťažko posúdiť, nakoľko nikdy takto dlho nebola zavretá v boxe. Ona bola stále pustená na dvore, ale aj cez to sa správa lepšie ako niektoré iné psy. Keď za ňou prídem a odídem, tak chvíľu pošteká, ale potom sa upokojí a je pokojná cely deň.”

ZDRAVOTNÝ STAV – Veterinárny lekár nám napísal:
“Doteraz žiadne, žiaľ teraz jej diagnostikovali cukrovku. Momentálne sa nastavuje na diabetickú a inzulínovú terapiu. Čo sa týka krmiva a inzulínu, na začiatok zabezpečím dostatok inzulínu na pár mesiacov a krmivo.”

Sindy nemôže ostať na klinike, súrne pre ňu hľadáme dlhodobú dočasnú opateru alebo domov. Prosíme za ňu, má len 7 rokov a zaslúži si dostať šancu. Všetko o zdravotnom stave a následnej liečbe bude vysvetlené ošetrujúcim lekárom. 

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0917312749. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.