Sindy

sučka
05/2018
10.03.2021
kríženec NO
58cm; 28,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Sindy nám nahlásili jej “majitelia”, že im nechce jesť a už ju nechcú. Sindy žila v hrozných podmienkach a “vďaka” tomu, že mala zdravotný problém, sme sa o nej dozvedeli, zachránili ju a tým zmenili jej strašný život.
Sindy sme hneď museli odniesť na kliniku UVL, kde bola hospitalizovaná niekoľko dní pre problémy so žalúdkom. Mala veľké bolesti, bola napojená na infúzie a začala sa liečba. Kompletná liečba na klinike UVL nás stála 220,48€. Teraz je už v našom útulku, zdravá a spokojná. Napriek tomu, že je v útulku šťastná, určite si nevie predstaviť, ako jej bude dobre v novom domove, ktorý jej s Vašou pomocou určite rýchlo nájdeme.
Sindy je zlatíčko, jej život je aportovanie. Je hrozné, že taká dušička žila na reťazi a … veď viete. Miluje uzly, hračky, pohyb a ľudí. Keď má loptičku, nič viac jej netreba. Je to ideálny psík pre aktívneho majiteľa, ktorý zamestná jej hlavičku a unaví jej labky.
Manipulácia je bez problémov. So psami a fenkami vychádza podľa sympatií, pokiaľ si ju nevšímajú, je ok. V domove ju skôr odporúčame ako jedináčika. Myslíme si, že bude trošku lovec, takže mačky, malé zvieratká a hydinu v jej blízkosti nedoporučujeme. Sindy hľadáme nový domov k aktívnym majiteľom, ktorí ju budú brávať na výlety, venovať sa jej a nebude to len psík na dvore. Je veľmi spoločenská.
Prosíme – Sindy nehľadá dvor, ale RODINU A DOMOV.
Starostlivosť o psíka je náročná a adopcia je záväzok na mnoho rokov, preto prosíme, zvážte svoje možnosti a zodpovedne pristupujte k osvojeniu útulkáčika. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Viete objednať všetko potrebné pre útulkáčikov.
PAF