Sírius

pes
02/2021
11.10.2023
54cm;21,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Sírius je veľké zlatíčko! Oddaný a milý psík s priateľskou povahou.

Je to aktívny, mladý psík ktorý zo všetkého najviac potrebuje ľudskú pozornosť a akúkoľvek aktivitu kde sa vyšantí a vybehá. Nevie obsedieť na mieste a stále by sa len hral a mojkal. Miluje aportovanie a loptičku Vám vráti až do rúk, ale najviac pre neho znamená keď je v blízkostí ľudí, ktorí sa mu venujú. Je vhodný pre aktívnych a zodpovedných ľudí, pre ktorých to bude člen rodiny a nie módny doplnok na zvyšovanie ega.

So psami a fenkami ešte v priamom kontakte nebol. Psíkom s ktorými sa stretol pri venčení sa tešil a predpodkladáme, že znášanlivosť bude záležať na sympatiách a ako sa k nemu druhý psík bude správať. (Informáciu o znášanlivosti čoskoro doplníme)

Má hygienické návyky, dnu sa správa slušne a manipulácia je bezproblémová aj pri veterinárnych úkonoch. Sírius si hľadá nový domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. NIE JE VHODNÝ NA CELOROČNÝ POBYT VON, ani do pivnice, garáže a pod.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie