Sky

pes
6/2020
šteniatko
nie
nie
nie
nie
nie

Popis

Ahojte všetci 🙂
Volám sa Sky a som trojmesačné šteniatko Nemeckého ovčiaka. Keď som mal menej ako dva mesiace, majiteľ ma priniesol na kliniku UVLF, pretože som bol vážne chorý. Mal som horúčky, vyše 41°C, nevládal som chodiť, papať, neskutočne ma bolelo celé telo. Diagnostikovali mi jednu zo šteňacích ochorení postihujúcich dlhé kosti- mám zapálené a opuchnuté rastové zóny na niektorých kostiach. Dostal som lieky, išiel som domov a bolo mi dobre. Lenže keď som dobral lieky zase sa to vrátilo a bolo to ešte horšie, totálne som skolaboval, majiteľ ma chcel dať utratiť. Ľudia na klinike ho presvedčili, nech to nerobí, nech sa ma zriekne a oni sa pokúsia zachrániť ma. Našťastie sa to podarilo a mám šancu žiť ďalej.
Dostal som lieky, ešte silnejšie ako tie predtým. Do dočasnej opatery ma zobrali dvaja dobrí ľudia, u ktorých momentálne žijem s dvoma ďalšími psíkmi, fenka je úplne super stále sa hráme, učí ma samé dôležité veci ako napríklad upratovať izbu, ktorá je uprataná. Druhý psík sa veľmi nechce hrať, ale mne to nevadí, ja sa s ním hrám aj keď on len stojí a tvári sa, že tam nie je.
Problémom je, že musím byť zatiaľ stále na liekoch (do 1.roka).
K zdraviu okrem liekov potrebujem aj drahé granulky, pretože moje kostičky ich potrebujú.
Niekoľkokrát do týždňa cvičím a plávem, keďže som dlho ležal, nemám takmer žiadne svaly na nožkách a kostičky ma ešte trošku bolia.
Zatiaľ ostávam v dočasnej opatere s tými super ľuďmi, u ktorých teraz som a starajú sa o mňa veľmi dobre.

Potrebujem granulky a lieky a kedže patrím teraz pod útulok, v ktorom je množstvo ďalších psíkov, chcem Vás poprosiť o pomoc. Prosím prosím, pošlite mi pár eur na granulky, každé euro veľmi pomôže. Bez granuliek a liekov sa môj stav nezlepší.

KAŽDÉ VENOVANÉ EURO NA NÁKUP GRANULIEK NÁM VEĽMI POMÔŽE.
Ak sa rozhodnete pomôcť s kúpou granuliek môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Poznámka: granule Sky

Ak by sa niekto rozhodol sám nám zakúpiť granule tak tu sme ich našli za veľmi dobrú cenu.

ADRESA DORUČENIA – KURIÉR :
ÚTULOK UVP
CESTA PRI HANISKE 722
04457 HANISKA PRI KOŠICIACH
TEL.Č. 0918564466

ĎAKUJEME VÁM. ĎAKUJEME, ŽE STE S NAMI

P.S. Akonáhle budem väčší a silnejší budem aj na adopciu.
Ďakujem
Váš Sky-jko