Smejko

pes
06/2013
06.10. 2022
kríženec
42cm; 13,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Smejo sa nám vrátil z adopcie po dlhých 7 rokoch, po tom, čo mal jeho pôvodný majiteľ zdravotné problémy a o Smeja sa nedokázal ďalej postarať.

Smejko je psík, ktorý sa teší každému človeku, je jedno či ide o deti, dospelých alebo starších ľudí. Zo začiatku si Vás musí oňuchať, no potom je kamarát s každým a veselo sa vydá s vami na prechádzku. Ide o staršieho, vyrovnanejšieho a kľudnejšieho psíka, ktorý je vďačný za každé pohladkanie, pamlsok alebo prechádzku.

Na vodítku neťahá a svoje tempo prispôsobí vašemu.

Smejo je nenáročný psík, ktorý je vhodný aj ku prvopsíčkarom. Má rád škrabkanie, pamlsky a stále sa rád ponaháňa za loptičkami alebo inými hračkami.
Po výlete, alebo prechádzke si rád nájde pohodlné a mäkké miesto kde si môže oddýchnuť.
Smejo je vychovaný psík a socializovaný aj s ľudmi aj so psami, s ktorými nemá žiadny problém.
Hygienické návyky má, vo vnútri sa správa ukážkovo a veci neničí.

Smejo si hľadá domov do bytu, alebo do domu s úplným prístupom dnu, ku menej až stredne aktívnej rodinke, ktorá mu poskytne milujúci domov a lásku ktorú si zaslúži. Iný psí spoločník v novom domove bude len výhodou.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: