Smoky

pes
08/2020
30.08.2021
kríženec
57cm; 24,7kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Smoky sa našiel ako sa túla ulicami v Šaci. Smoky je múdry, milý a šikovný psík. Síce to nie je typ psíka, ktorý k Vám hneď pribehne, ale zoznámenie s ním nie je náročné. Stačí pár minút a chutný pamlsok a nové priateľstvo je na svete.

Smoky miluje pozornosť ľudí, mojkanie to je niečo pre neho. Rád sa s človekom šali, naháňa, chytá lietajúci tanier, je to aktívny a hravý psík. Bude perfektný spoločník na túrach, užije si aj psie športy alebo akúkoľvek pohybovú aktivitu. Smoky je múdry psík s charakterom, ktorý Vás hneď očarí.

Treba však upozorniť, že Smoky je aj skokan roka – prelezie alebo preskočí aj vyšší plot. So psami zatiaľ nevýchadza, fenky si vyberá.
Smoky má 100% hygienické návyky. Smokymu hľadáme aktívnu rodinu, alebo jednotlivca. Nie je vhodný pre “domasedov” – potrebuje pohyb.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF