Soňa

sučka
11/2022
08.10. 2023
kríženec
44cm; 15,2kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Fenočka, ktorá dostala meno Soňa sa našla pri obchvate medzi KVP a OC Optimou kde splašene behala. Mala šťastie, že si ju všimol pán, ktorému jej osud nebol ľahostajný. Čip žiaľ nemala a tak si ju nálezca nechal v dočasnej opatere kde je doteraz.

Soňa je pripravená nájsť si svoj pravý, zodpovedný a láskavý domov.

Z DOČASNEJ OPATERY NÁM O SONI NAPÍSALI:

“Soňa je u nas v docaske, avsak natrvalo si ju nemozme nechat, lebo uz mame 2 utulkacov a je to na jednu domacnost privela.

Sonu sme odchytili ako vyplasena pobehovala po obchvate pod KVP. Mala cerveny obojok, nebola zanedbana avsak nebola cipovana. Nie je konfliktna, je hrava, pritulna a priatelska.

Dobre vychadza so psikmi a vlastne vsetkym co jej bude venovat trochu pozornosti. Je to velke mojkadlo.

Manipulacia je bezproblemova, hygienicke navyky nie su este 100%. Je potrebne s nou ist rano vonku, cim skor tym lepsie. Ale zvykne sa pytat. Doma vie ostat sama, aj ked u nas bola iba v spolocnosti 2 psikov. Rada sa hra, takze pre istotu ju nechavame s hrackou. Bala sa chodit vonku, ale po tyzdni s tym uz nema problem.

SRDCE MÁ VEĽKÉ AKO UŠI ❤️
Soňa si hľadá milú, trpezlivú rodinku alebo jednotlivca, ktorí ju budú brať ako člena rodiny.
Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Pre ľudí, ktorí majú vyhradený čas vo svojom živote aj pre psíka.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

sučka

Šteniatko

nie