Sonny

5297
pes
05/2011
2015
x kríženec
39 cm, 15,5kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Útulok je Sonnyho prechodným domovom už dlhé roky. Jeho minulosť nebola ružová. Nesprávna výchova bývalého majiteľa sa podpísala na Sonnyho povahe a začiatky s ním neboli ľahké. Časom sa jeho povaha zmenila, zlepšila a dnes je z neho maznáčik, ktorému len chvíľku trvá, kým začne dôverovať človeku, ktorého nepozná. Kľúčom k jeho srdcu je chutný pamlsok. Ako sa hovorí, trpezlivosť ruže prináša a keď Sonny pochopí, že mu nechcete ublížiť, bude Vám verný a oddaný do konca života. Bude za Vami všade chodiť, sledovať všetko, čo robíte a čakať, kým si na neho nájdete trochu času.

V lete miluje vodu a chytanie paličky vo vode je pre neho najviac. Počas zimy sa Sonnymu veľmi vonku nechce ísť, je to pôžitkár, ľahne si do pelieška, zababuší sa do deky a väčšinu zimných chladných dní preleží v teple. Preto Sonny nie je typ psíka na celoročný pobyt vonku. Najvhodnejší domov je pre neho v byte, alebo vo vnútri v rodinnom dome.

Sonny nie je vhodný do rodiny ku malým deťom. Jeho budúci majiteľ by mal byť skúsenejší psičkár, avšak Sonny nie je nebezpečný pes, len potrebuje správny prístup majiteľa, ktorý ho bude vedieť usmerniť. Keďže je Sonny kríženec poľovníckeho plemena, miluje prechádzky v prírode, stopovanie a lovenie rôznych hlodavcov. Sonny je učenlivý a inteligentný, no občas býva aj tvrdohlavý. Je pokojnej povahy a doma o ňom ani nemúsite vedieť. Voči ostatným psom je nekonfliktný, spravidla si ich nevšíma. Jeho hygienické návyky sú stopercentné, dnu sa chová slušne, neničí. Sonny je skvelý psí spoločník a zaslúži si šancu na ten pravý, milujúci domov.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme