Spike

pes
08/2021
20.11. 2022
kríženec
50cm; 21kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Spike sa našiel priviazaný o plot na ulici Tri Hôrky, Košice. Spike bol spočiatku opatrný, ale nebol agresívny len sa veľmi bál. Kŕmili sme ho z ruky a citlivým prístupom bol za pár dní už veľký kamarát.

Spike je mladý, aktívny a hravý psík. Zoznámenie s ním trvá sekundu, pribehne s vrtiacim chvostíkom a hneď je najlepší kamarát. Je to zlatíčko, ktoré Vám dá veľmi veľa lásky! Spike je priateľský psík, ktorý si užíva mojkanie a pozornosť. Musí byť všade kde je človek a pomáhať so všetkým čo sa robí.

Má tak akurát aktívnu povahu, bude si užívať výlety v prírode, dlhé prechádzky a po nich odpočinok so svojou rodinkou. Hračky ho veľmi nezaujímajú, len raz za čas sa rozhodne zničiť plyšovú hračku. Spike je pohoďák a psík do voza aj do koča.

So psami a fenkami vychádza bez problémov, rád sa s nimi hrá. Spike sa dnu správa slušne a manipulácia je bezproblémová. Hygienické návyky má pri pravidelnom venčení.

Spike si hľadá aktívnu a milú rodinku, ktorá bude mať dostatok času sa mu venovať. Je vhodný aj pre prvopsíčkarov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie