Spirit

pes
09/2020
25.02. 2022
kríženec
56cm; 25kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Spirit sa našiel na ulici Nám. Oceliarov 23, Košice – Šaca.
Spirit je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu.
Rád sa hrá, aportuje a je s ním stále veselo. Pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť.
Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný.
So psami a fenkami vychádza bez problémov.
Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.
Spirit si hľadá aktívnu rodinku, ktora ho bude brať ako člena rodiny, pretože Spirit bude perfektný rodinný pes a parťák do života.
Ideálny domov je domček s prístupom dovnútra, pri dostatku pohybu bude skopojný aj v byte.
VAŠA SKÚSENOSŤ SO SPIRITOM:
1.”Spirit je neskutočne dobrý psík. Cestu na prechádzku zvládol v aute bez problémov. Celú cestu pokojne ležal alebo sedel a pozeral sa von oknom. Na vôdzke chodí pekne, neťahá. Nemal najmenší problém s našim psíkom, ani so žiadnym ktorého sme cestou stretli. Užíval si škrabkanie, hladkanie a pamlsky. Spirit je veľmi inteligentný havko a som si istá, že sa rýchlo a s radosťou naučí kopec rôznych povelov. Po výlete sme ho vzali do kaviarne kde poslušne ležal pri stole, ako keby takto fungoval odmalička 😃 Bude určite super parťákom na všetky aktivity.”

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

Všetky informácie, ako viete pomôcť útulkáčikom, nájdete na tomto linku. 

Len vďaka Vašej podpore a pomoci dokážeme zmeniť sen na skutočnosť, utrpenie na radosť a bolesť na lásku. Vy ste súčasťou každej našej záchrany. Ďakujeme.

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie