Spirit

pes
09/2020
25.02. 2022
kríženec
56cm; 28,9kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Spirit sa našiel na ulici Nám. Oceliarov 23, Košice – Šaca. Spirit je mladý, aktívny psík so super povahou. Ľudí má rád, všetkých bez rozdielu. Zatiaľ sme neprišli ani na jednu jeho zlú vlastnosť, je to psík za odmenu.

Rád sa hrá, aportuje a je s ním stále veselo. Pripravený na každé dobrodružstvo, ktoré s ním chcete podniknúť. Je veľmi učenlivý, múdry a rozumný. So psami a fenkami vychádza bez problémov. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Spirit si hľadá aktívnu rodinku, ktorá ho bude brať ako člena rodiny, pretože Spirit bude perfektný rodinný pes a parťák do života. Ideálny domov je domček s prístupom dovnútra, pri dostatku pohybu bude spokojný aj v byte.

Dostali sme prosbu o pomoc od obce Čaňa pre 4 psíkov v osade, ktorým majitelia odišli do zahraničia a im sa už aj tak ťažký život ešte zhoršil. Tak k nám prišli fešáci Johny, Jeff, Foster a Dolfy. Prvé dva dni u nás len spali. Už sú všetci v poriadku, v plnej sile pripravení nájsť si svoje pravé domovy.

Najlepšie psíky mali najťažší život a Foster je toho dôkazom. Perfektný pes! K ľuďom je milý a priateľský, ku všetkým bez rozdielu. Má jemnú povahu, taký maznáčik. Vyslovene potrebuje a vyhľadáva ľudskú spoločnosť. Bude skvelý parťák na výlety v prírode a rôznych aktivitách. Je rozumný a veselý, užíva si život plnými dúškami a kto si ho adoptuje to nikdy neoľutuje.

Foster je veľmi slušný psík. Manipulácia je bezproblémová. Dnu sa správa slušne, veci neničí a má hygienické návyky. So psami a fenkami vychádza bez problémov, je nekonfliktný. Foster hlavne vzhľadom na jeho povahu je vhodný do domu s prístupom dnu, alebo do bytu, k aktívnym ľuďom, vhodný k deťom aj pre prvopsíčkarov.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:

Ďalšie informácie

Pohlavie

pes

Šteniatko

nie