Stanley

pes
23.11.2019
x NO
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Vychudnutý, zlomený psíček sa túla dedinou a ťahá za sebou dlhú reťaz, ktorú má zarezanú hlboko do tela. Túla sa deň…dva…tri…týždeň. Hlavička sklonená, labky ledva prekladá…je blízko smrti. Od ľudí pomoc nečaká, nežiada a neprosí. Práve naopak…uteká pri prvom náznaku priblíženia. Hľadá to čo nikdy nemal a nezažil. Hľadá svet v ktorom by ho nič nebolelo, v ktorom by ťahal loptičku na šnúrke a nie reťaz zarezanú v krku. Hľadá svet kde by sa ľudí nebál, pretože by nemusel… Hľadal, ale nenašiel a jeho čas sa krátil… Dnes však našiel nás a my mu ten svet nájdeme! Pevne veríme, že s Vašou pomocou to dokážeme a nájdeme mu krásny svet s názvom domov. Psík dostal meno Stanley (Stenly) a bol hneď prevezený na veterinárnu kliniku. Reťaz mal zarezanú hlboko v krku aj s karabinou. Je veľmi podvýživený, dehydrovaný a zoslabnutý. Hneď bol ošetrený, napojený na infúziu a čakajú ho ešte ďalšie vyšetrenia. Ostáva hospitalizovaný. Stanley bojoval dlho sám, ale teraz má nás všetkých na pomoc.

26.11.: “Stenliško” Vás všetkých srdečne pozdravuje a ďakujem za pomoc a že na neho stále myslíte. Stenliškova rana bola ošetrená, denne sa preväzuje a je to na dobrej ceste k uzdraveniu bez problémov. Berie ATB a ešte čakáme na výsledky z krvi. Stenliško je veľký papkáčik, veď…nemôžme sa čudovať, váži len 21kg, má čo dobiehať. Je to veľmi vďačný psík, ale stále taký smutnučký.  NAJDÔLEŽITEJŠIA VEC K ÚPLNEJ ZÁCHRANE JE DOČASNÁ OPATERA, kde bude môcť ísť keď ho prepustia z kliniky.  PROSÍME, VEĽMI PROSÍME ZA STENLIŠKA O POMOC.
ÚPLNE VŠETKO ZABEZPEČÍME, NEBUDETE MAŤ ŽIADNE VÝDAJE, ANI CENT! Zabezpečíme stravu, veterinu, celú výbavičku čo bude potrebovať. TREBA NÁM “LEN” BEZPEČNÉ MIESTEČKO a osôbku s láskavým prístupom. Ak viete pomôcť, volajte – píšte sms na naše tel.č. 0907441447. Ďakujeme.

O jeho stave Vás budeme pravidelne informovať. Ak nechcete čakať zavolajte nám na naše tel.č. 0907441447. Ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou a liečbou o Stanley-a môžete poslať svoj príspevok na náš Transparentný účet : Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov Číslo účtu: 5111391211 IBAN: SK5009000000005111391211 Kód banky: 0900 SLSP Swift kód: GIBASKBX Poznámka: budedobre Ďakujeme