Stela

sučka
08/2020
03.04. 2022
kríženec
42cm; 13,1kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Stela sa našla na ulici Tr. arm. gen. Svobodu 1 v Košiciach. Bola priviazaná o kríky pri Lidli. Na krku mala hrdzavý retiazkový obojok so šnúrkou, ktorý sme nevedeli dať dole, až s nožnicami a kombinačkami sa nám to podarilo. Na srsti mala zaschnutú farbu, množstvo bĺch a celkovo bola zanedbaná.

Stela je veselá, večne usmiata a priateľská fenočka. Úžasná povaha, s ktorou zažijete veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rada bez rozdielu a s každým je hneď kamarátka. Rada sa mazná a užíva si ľudskú spoločnosť. Je vhodná aj k deťom a pre prvopsíčkarov. Prospel by jej základný výcvik ako každému psíkovi.

Stela je aktívna, miluje pohyb a bude super parťáčkou na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejšia je, keď je poriadne vybehaná a odpočíva s plným bruškom. So psami a fenkami vychádza pekne, rada sa s nimi hraje a určite bude rada, ak v domove bude mať psieho kamaráta.

Hygienické návyky má na 95% a manipulácia je bezproblémová. Stela je vhodná pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF