Swan

pes
12/2018
kríženec
áno
áno
áno
nie
áno

Popis

Swan-a nám vrátili z adopcie z rodinných dôvodov. Swan je milý, priateľský psík s trošku plachou povahou. Ľudí má rád bez rozdielu, len sa bojí prudkých pohybov. Vtedy sa prikrčí, ale zo strachu nie je agresívny, práve naopak je to milý psík s citlivou povahou. Swan je hravý a bez problemový psík, maznáčik. Má veľmi rád výlety a akúkoľvek aktivitu. Dnu sa správa slušne a má hygienické návyky. So psami a fenkami je nekonfliktný, skôr submisívny. Swan hľadá novú láskavú rodinku. Domov mu hľadáme do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu.

VAŠA SKÚSENOSŤ SO SWANOM:
1. “Dobrý deň, dnes sme mali na výlete Swan-a. Je to úžasný psík – maznáčik, stále sa ku nám chcel túliť a maznať sa s nami. Cestu autom zvládol v pohode, celý čas sedel a bol kľudný. Na prechádzke neťahal a bol poslušný. Boli sme aj s iným väčším psom, ktorého sa zo začiatku bál, no po nejakej hodinke sa osmelil a už boli kamoši. K iným psom, ktorých sme stretli bol priateľský. Tak isto je trochu bojazlivý, zľakne sa prudšieho pohybu či okoloidúceho auta, no aj na to reagoval po čase lepšie. Je to super psík, ktorý si zaslúži veľa lásky. K okoloidúcim ľuďom hneď sám od seba pribehol a chcel sa hladkať, tak isto ho hladkali aj deti a bol s nimi v pohode. Hoci sa občas zľakol niečoho, nikdy nereagoval ani len vycerenim zubov. Je mierumilovný a myslím že je vhodný aj k deťom, či inému psovi. Veľmi sme si ho obľúbili za ten deň, bolo nám ho ľúto vrátiť späť a keby sme nebývali v podnájme kde nemôžeme mať psika tak si ho hneď adoptujeme.”

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

 

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF