Tamara – rezervovaná

sučka
09/2019
02.03. 2022
kríženec
46cm; 18,2kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Tamara sa našla na ulici Malokarpatská v Košiciach. Tamara je úžasné, milé a hravé stvorenie. Rada všetko “komentuje” a vyžaduje si pozornosť od človeka, chce byť stredobodom pozornosti. Miluje, keď sa jej venujeme, hladkáme a mojkáme, to je pre ňu najviac.

So psami a fenkami vychádza bez problémov. Tamara je perfektný psík za odmenu, kto jej dá šancu, to nikdy neoľutuje. Manipulácia je bezproblémová a má hygienické návyky.

Tamara je vhodná pre milú rodinku, aj k deťom a prvopsíčkárom. Hľadá domov, kde jej splnia všetko, čo jej na očiach uvidia. Vzhľadom na povahu je Tamara vhodná do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Bola by nešťastná, ak by bola oddelená od svojej rodiny.

Pre viac informácií alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nielen na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet:
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu: