Tami

sučka
08/2021
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Tami a jej súrodenci sa našli ako pártýždňové šteniatka vyhodené napospas osudu. Tami a jej sestrička išli do dočasnej opatery, kde bolo o ne dokonale postarané. Tami je teraz pripravená nájsť si svoj trvalý domov. Z dočasnej opatery nám o nej napísali:

“Ide o velmi zive steniatko, ktore si vyzaduje pozornost ak ju nema vie to dat dost hlasne najavo knucanim a zavyjanim. Ide o fenku, ktora sa snazi dominovat nad surodencom ale skusa to aj na starsieho psa. Je velmi zvedava, hrava rada ochutnava vsetko co jej pride do cesty. vhodna je k ludom, ktori maju skusenosti s plemenom ako Akita resp. Husky. Rada sa pomojka ale len tak na chvilku potom rychlo rychlo pobehat okolie a santit.”

Tami hľadáme skúseného majiteľa, ktorý bude mať dostatok času na výchovu a nič nezanedbá, či vo výchove alebo v starostlivosti. Tami bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to ešte šteniatko a bude presne taká, ako si ju vychováte. Tami je to tmavšie šteniatko na fotkách.

VEĽKOSŤ: 2180g
Veľkosť v dospelosti – odhad: stredný vzrast (+/-20kg)

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

Vzhľadom na nízky vek šteniatka, preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0905671142, alebo na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF