Ťapko

pes
05/2019
24.06.2020
x kríženec
28cm; 9,8kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Malého Ťapka k nám doniesli majitelia z dôvodu, že bol na nich agresívny a nevedeli si s ním poradiť…
Ťapko je rozkošný maličký psík, ALE jeho povaha je poznačená zlou výchovou a socializáciou. Ťapko je komplikovaný psík, jeho dôveru si treba postupne získať, pretože ľuďom nedôveruje. Nie je to psík, ktorého si v útulku vyberiete a viete s ním hneď odísť domov. Je nutné za ním chodiť k nám a postupne sa zoznamovať. Ťapko je mladučký psík a veríme, že v skúsených rukách z neho môže byť ešte “normálny” psík, ktorý nemá s nikým a ničím problém. Teraz to tak bohužiaľ nie je a aj keď sa ako snažíme, my v útulku nemáme dostatok času sa mu venovať, koľko potrebuje. Na nás si zvykol a vieme s ním fungovať ako tak bez problémov. Veríme, že sa nájde niekto kto malému Ťapkovi ukáže čo je správne a čo nie. Veríme, že má šancu byť šťastný a pohodový psík.
Ťapko potrebuje dostať svoju šancu, potrebuje skúseného človeka.
Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Veľmi nám pomôžete ak sa rozhodnete pomôcť so starostlivosťou o útulkáčika (kompletné veterinárne ošetrenie, kvalitné krmivo, doplnky) svoj príspevok môžete poslať na náš Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX
Ďakujeme