Teddy

pes
09/2020
03.09.2021
kríženec
44cm; 12,3kg
áno
áno
áno
áno
áno

Popis

Teddy sa našiel medzi ulicami Dénešová – Moskovská, mestská časť Košice – KVP. Teddyho sme prevzali a odniesli na veterinu, bol apatický a slabučký. Na veterinárnej klinike ZASPAL NA STOLE – bol zdravý, ale veľmi veľmi vyčerpaný. Na druhý deň bol v plnej sile spokojný a veselý.

Teddy je taký veselý exotík. Raz sme ho našli ležať na chrbte, labka každá v inom smere a hlava v miske s granulami – tak si oddychoval :-)) Ľudí má rád, bez rozdielu, kto mu dá viac toho má radšej. Je to aktívny psík a perfektnou povahou. Psy ho zatiaľ u nás absolútne nezaujímajú. Venčenie je bezproblémové a veľmi zábavné. Hygienické návyky má.

Teddy je jednoducho veselý, milý a aktívny psík a presne takú rodinku mu hľadáme. Teddy si hľada nový domov do bytu, alebo domu s uplným prístupom dnu.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.

Psík nie je hračka pre deti! Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF