Telson

pes
02/2022
30.03. 2022
kríženec
43cm; 12,5kg Veľkosť v dospelosti - odhad: stredný vzrast (+/- 20kg)
áno
áno
áno
áno

Popis

30.03. nám jeden pán do útulku doniesol šesť malinkých šteniatok, ktoré zobral rómom, ktorí si ich niesli na vozíku zo Šace smer Veľká Ida. Telson je jeden z nich.

Telson je milé, drobunké a rozkošné šteniatko. Má hravú a veselú povahu. Je to ešte drobunké šteniatko, ktoré musí viackrát do dňa papať, veľa spinkať a chodiť na krátke venčenie von. Je aktívny primerane veku a stále niečo vymýšľa, ako sa zabaviť. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Hygienické návyky ešte nemá.

Keď Telson vyrastie, bude skvelý parťák či už na turistiku, psie športy, či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. Je to len malinké šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte.

Telson hľadá domov do bytu, alebo domu s úplným prístupom dnu. Šteniatko je vhodné pre milú, láskavú a zodpovednú rodinku, alebo jednotlivca. Vzhľadom na nízky vek šteniatka preferujeme adopciu na Slovensku. Prevoz cez hranice do Čiech je možný až po kompletnej vakcíne, ktorá bude najskôr o 2 mesiace.

31.03. 2022 VIDEO 

Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať. Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na alexandra.slobodnikova@gmail.com.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF