Tenis – rezervovaný

pes
09/2021
21.03. 2022
kríženec
šteniatko
áno
áno
áno
áno

Popis

Dostali sme prosbu od rodiny, kde sa nezodpovedným prístupom a neriešením situácie namnožili psíky – viď foto. Zatiaľ sme dokázali zobrať len fenočku Taffy a jej šteniatka – Tintin, Twist, Tenis a Tenesse. Ďalšie ešte čakajú, kým sa uvoľní miesto v útulku.
PROSÍME – kastrujte svojich psov!

Tenis je veselý a priateľský psík. Má super povahu a zažijete s ním veľa veselých dobrodružstiev. Ľudí má všetkých rád bez rozdielu a s každým je hneď kamarát. Rád sa mazná a užíva si ľudskú spoločnosť. Je vhodný aj k deťom a pre prvopsíčkarov.

Prospel by mu základný výcvik ako každému psíkovi. Tenis je aktívny, miluje pohyb a bude super parťákom na výletoch, ale aj pri oddychovaní pri svojej rodinke. Najspokojnejší je, keď je poriadne vybehaný a odpočíva s plným bruškom. So psami a fenkami vychádza pekne, rád sa s nimi hraje a určite bude šťastný, ak v domove bude mať psieho kamaráta.

Hygienické návyky treba doladiť a manipulácia je bezproblémová. Tenis je vhodný pre aktívnu rodinku alebo jednotlivca. Pre ľudí, čo sú viac v prírode a v pohybe, ako doma. Domov si hľadá do bytu alebo domu s prístupom dnu.

VEĽKOSŤ: 43cm; 11,4kg – 21.03. 2022
MAMA ŠTENIATKA: TAFFY 41cm; 14,3kg

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na email uvplp.ke@gmail.com. Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika, musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF