Teo

pes
08/2016
26.09.2021
kríženec stafforda
62cm; 22kg
áno
áno
áno
áno

Popis

Teo sa našiel v žalostnom stave na Tomašikovej ulici v Košiciach. Bol čipovaný, a tak sme sa kontaktovali na uvedené číslo v čipe. Bývala majiteľka ho ešte ako ročného psíka v dobrej viere darovala. S novými majiteľmi bola istú dobu v kontakte, ale neskôr stratila kontakt. Nevie, ako sa psík dostal do Košíc a je jej úprimne veľmi ľúto, ako psík skončil.

PROSÍME – nestačí, že napíšete do inzerátu “len do dobrých rúk”. Overujte, preverujte a stále ostaňte v kontakte s ľuďmi, ktorým svojho psíka dáte ak Vám aspoň trošku na ňom záleží.

TEO.
Teo má silnú podvýživu. Na koži má dekubity na rôznych častiach tela, prerastené pazúre. Momentálne si jeho zdravotný stav nevyžaduje liečbu. Potrebuje len kvalitné doplnky a kvalitnú stravu – viackrát denne v menších dávkach.

Teo je veľmi priateľský a milý psík. Užíva si teraz všetko dobré, čo sa mu dostáva. Má veľmi rád uzol na hranie, ktorý si nosí a aj Vám ho ponúka, aby ste sa s ním hrali. Je veľmi slušný, dnu neničí a má hygienické návyky. Teo je zlatíčko a po tom všetkom, čo zažil, si zaslúži už len to najlepšie.

Teo si hľadá láskavý, bezpečný a zodpovedný domov. Domov si hľadá do bytu, alebo domu s ÚPLNÝM PRÍSTUPOM DNU.

Pre viac informácií, alebo v prípade záujmu nás kontaktujte na tel.č. 0907441447. V prípade nedostupnosti nám prosíme napíšte sms.
Ak sa rozhodnete prejaviť záujem o útulkáčika musí to byť zodpovedné a premyslené rozhodnutie celej rodiny. Myslite nie len na prítomnosť, ale aj na budúcnosť, zvážte všetky možnosti a situácie, ktoré môžu nastať.

AKO POMÔCŤ ÚTULKÁČIKOM:

1.FINANČNÁ POMOC

Príspevok bude použitý na kompletné veterinárne ošetrenie, čip, vakcíny, liečbu, kvalitné krmivo.
Transparentný účet :
Únia vzájomnej pomoci ľudí a psov
IBAN: SK5009000000005111391211
Swift kód: GIBASKBX

2. 2% Z DANE PRE ÚTULOK

Veľká pomoc pre útulkáčikov.

3. MATERIÁLNA POMOC

Všetko potrebné pre útulkáčikov viete objednať tu:
PAF